Haber

Avcılar ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde Trafik Magandaları

Avcılar’da bir sürücü, aracıyla seyir halindeyken slalom yaparak ve diğer araçların arasından geçerek adeta insanların hayatını hiçe saydı. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde motosiklet sürücüsü aracının önünü kaldırarak tek tekerlekle ilerledi. Trafik polislerinin görüntüleri vatandaşın kamerasına yansıdı.

E-5 Karayolu Avcılar yan yolunda bir sürücü, yoğun trafikte aracıyla ani bir hareketle slalom yaparak diğer araçların ortasından karşıya geçti. Araçlar büyük bir felaket yaşamamanın çaresini yavaşlamada buldu. Hem kendi hayatını hem de diğer sürücülerin hayatını tehlikeye atan trafik canavarı, kısa sürede ortadan kayboldu. O anlar başka bir sürücünün kamerasına yansıdı.

TEM Otoyolu’nda tek tek gitti

Bir trafik manyağı daha Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde insanların hayatını hiçe saydı. Motosikletinin üzerinde ilerleyen sürücü, bir anda tek tekerlek üzerinde uzun süre hareket ederek kendi canını ve diğer sürücülerin canını hiçe sayarak ilerledi. Diğer araç sürücülerinin şaşkın bakışları ile tek teker üzerinde giden trafik canavarı saniyeler içinde gözden kayboldu. O anlar ise yan şeritte seyreden sürücünün kamerasına yansıdı. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu