Haber

EMITT 2023’te Binlerce Kişi İznik Çini Boyadı

İznik Belediyesi, bu yıl 26.’sı düzenlenen Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e tüm masrafları ile iniş yaptı. Stantta kurulan İznik Çini Atölyesi alanında binlerce katılımcı İznik Çinilerini boyadı.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT, 12-15 Nisan 2023 tarihleri ​​arasında 26. kez kapılarını açtı. İznik Belediye Standı ilk günden büyük ilgi görürken, Önder Kağan Mehmet Usta geldi. stant açılarak turizmciler ve ziyaretçilerle toplantılar gerçekleştirildi.

Stanttaki İznik Çini Atölyesi alanında binlerce kişi eline fırça alarak İznik Çinisini boyama fırsatı buldu. İznik çinileri yapan herkese çini kolye hediye edildi.

USTA “İZNİK MARKASINI ALTIN ​​HARFLERLE YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, bahisle ilgili yaptığı açıklamada, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da EMITT 2023’te İznik Standımızın bir saniye bile boş kalmaması, ilçemizde ilgi ve beğeninin görülmesi bizleri sevindirdi. son yıllardaki çabalarımızla arttı. Bu yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti. İznik’i dünyanın en büyük turizm fuarlarında tanıtmaya, en güzel haliyle temsil etmeye ve İznik markasını altın harflerle yazdırmaya devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu