Yaşam

Yargı 46. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Yargı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D ekranlarının rekorlar kıran dizisi Kıyamet, bu sezon aksiyon dolu hikayesiyle izleyiciyi kendine çekiyor. Dün akşam 46. bölümüyle ekrana gelen Kıyamet’te Ilgaz ve Ceylin’in akıbeti merak konusu oldu. Ay Üretim’in imzasını taşıyan dizinin her bölümü ayrı bir olay. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Kıyamet son bölüm tek kesit tam izleme ekranı…

Son bölümde yargı; Ceylin ve Ilgaz, cinayete götüren iplerin farklı uçlarını farklı şekillerde tutsa da önlerinde gerçeğe ulaşamayacak kadar çok saçmalık ve belirsizlik vardır.

İki aşık gerçeğin peşinden koşarken aileleri yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaklarını bilmemektedirler.

Serdar’ın öldürülmesi konusunda ekibin başını belaya sokmak için her şeyi yapan Yekta ise ilk etapta Haluk kılığında kendisine baskı yapanlarla mücadele etmek zorundadır.

Pars ve Derya ise Pars’ın düşündüğünden çok daha farklı bir dönüm noktasına gelirler. Merdan’ın ise iki aileyi bir arada tutmak için başka planları vardır.

Olaylar sonu gelmeyen bir felaketler zincirine dönüşürken, tamamen çıkmaza giren aile adalet için bir karar vermek zorundadır. Ancak bu karar Ilgaz ve Ceylin’de onarılmaz yaralar açacaktır.

Kıyamet Son Bölümde Neler Oldu?

Ceylin için artık cevaplara ulaşma zamanı. Ancak tüm cevaplarının sonu, Serdar davasıyla uğraşan Ilgaz’ı ilgilendirir. Ailesi ve adalet arasında sıkışıp kalan Ceylin’i zorlu bir yol beklemektedir.

İşiyle ilişkisini dengelemekte zorlanan Başsavcı Pars, ‘adliyede yasak aşk’ skandalıyla basına düşmek üzeredir ve buna bir çare bulacaktır. Öte yandan Arda olayıyla gerginleşen Derya-Ceylin ikilisini dengelemesi gerekiyor.

Geçmişten gelen bir sır, huzura kavuştuğunu sanan Yekta’yı adeta mahvedecektir. Davada Ilgaz ve Ceylin’in yolları yeniden kesişecektir. Ama öğrendikleri her bilgi ayrı bir yük olacaktır.

Karar 46. Kısım Tek Kes Tam İzleme Ekranı

YARGI SON BÖLÜM TEK KESME TAM İZLEME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu